Prohledat tento blog

středa 22. ledna 2014

Čokoládové s filtrem

Vanilka nebo čokoláda? Většina z vás si teď asi představila prostředí cukrárny, a mlsně přemýšlíte, kterou příchuť zmrzliny si vybrat. Stejnou otázku si však mohou položit i mlsní kuřáci, kteří mají nepřeberné možnosti při výběru příchuti svých cigaret.

Na jedné straně mají kuřáci možnost většího výběru z palety cigaret, na druhé straně čelí tlaku od doktorů i různým zákazům kouření. Která strana mince má však v jejich rozhodování větší váhu? Ve svém článku, který můžete již brzy očekávat na webu munimedia.cz, se zaměřím právě na problematiku závislosti na nikotinu respektive na cigaretách. Závislost na cigaretách je pravděpodobně jednou z nejvíce rozšířených závislostí na světě. Denně se s kuřáky setkáváme a občas musíme snášet jejich cigaretový požitek. V připravovaném článku budete mít možnost poslechnout si krátký rozhovor s kuřákem, anebo zhlédnout statistiky o kouření.

Najít potřebného respondenta pro rozhovor do mého článku nebyl vůbec žádný problém, ve svém kruhu přátel jich mám celou řadu. Dokonce i statistické údaje jsou na internetu volně k dispozici, stačí chvilku hledat. Proto příprava článku nevyžadovala žádnou zásadní nutnost shánění potřebných informací. Doufám tedy, že se vám článek bude líbit, a pokud se po jeho přečtení nad cigaretami alespoň na chvíli zamslíte, budu mít velkou radost.


Kolik je v České republice závislých na cigaretách? V kolika letech se stáváme nejčastěji kuřáky? A kolik peněz na cigaretách vybere stát? Dozvíte se již brzy na munimedia.czPokud vás tématika závislostní obecně zajímá, již teď si o řadě z nich můžete přečíst na munimedia. A při čekání na můj článek si můžete pustit alespoň toto "čistě vědecké" video o kouření s názvem Smoking harms your body.

Žádné komentáře:

Okomentovat